ÖĞRENCİLERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILACAKLAR
 
 
Türkiye Güreş Şampiyonasında Denizli´yi Acıpayamlı Öğrenciler Edecekler. 

Bölge Şampiyonasında derece elde eden Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Acıpayam Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz, Okul Yöneticilerimiz, Beden Eğitimi öğretmenlerimiz; Kaymakamımız Sayın Ali Şanlıer  ziyaret ettiler. 

Kaymakamımız Sayın Ali Şanlıer Acıpayam Güreşte Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları çıkarmış başarılı bir ilçedir. Öğrencilerimizin başarıları bizleri umutlandırıyor.  İnşallah gelecekte de milli sporcularımız çıkar. 
 
Öğrencilerimizin sosyal ve sportif faaliyetlerle uğraşmaları onların kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlıyor. Paylaşmayı, birlikte iş başarmayı, sabırlı olmayı öğreniyorlar. Bu bakımdan güreşçilerimizin başarısı bizim için çok önemlidir. 

Kazandığınız madalyalar ile aileleriniz gibi bizler de çok mutlu olduk. Ailelerinizin gurur kaynağı oldunuz. Sizleri tebrik ediyorum. Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyorum. Sizleri yetiştiren Ailelerinize, Okul Müdürlerimize ve Öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ediyorum dedi. 

Isparta´da 31.03.2017-03.04.2017 tarihleri arasında yapılan Bölge Şampiyonasında 5 öğrencimiz Madayla kazandı. 

Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisesiden:
1. Emre Yaşar 55kg Greko-Romen Bölge Şampiyonası Bölge 2.si
2. Hüseyin Karol 60kg Greko-Romen Bölge Şampiyonası Bölge 3.sü
3. Şahin Bingöl 46kg Greko-Romen Bölge Şampiyonası Bölge 1.si 
4. Tunahan Özen  63kg Greko-Romen Bölge Şampiyonası Bölge 3.sü

       Acıpayam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:
5. Ali VARUL 96 kg Greko-Romen Bölge 3. oldular. 

Bölge şampiyonasında ilk üçe giren sporcularımız 30 Nisan 2017 tarihinde Aydın´ da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmışlardır.